Мій дядько дуже хворів у свої 76 років, він ніколи не був релігіозним, але почав бачити різні пророцькі ведіння і був впевнений, що їх посилає Божа сила

 
У мене в будинку жив дядько. Йому було 76 років, коли він захворів і покликав мене поговорити.

Я тоді доглядала за ним і, скупатися допомагал, присіла відпочити.

Він і каже: «Посунься, ти загороджуєешь жінку. Вона кланяється і каже, що в цьому світі все не вічне, все приходить і йде ».

Тим часом дядько був комуністом і не вірив ні в Бога, ні в чорта. Потім каже: «До мене сьогодні приходила вранці дівчина і сказала, що сусідки Ольги не стало».

Я здивувалася, так як сусідка жила в будинку навпроти, а дядю Колю ми з чоловіком замикали. І приходили до нього тільки ми: я і мій чоловік.

Запитала, чи все у нього з головою все гаразд – він засміявся: «Я знав, що не повіриш. Я б і сам в це не повірив раніше ».

Йдучи додому, я зустріла сина тітки Олі – і раптом він мені сказав, що сьогодні вранці її не стало.

Я була просто шокована, повернулася до дяді Колі, все розповіла, а він і просить: «Ти приходь до мене сьогодні о 17.30».

Зазвичай ми ходили тільки вранці і в обід, оскільки вечорами бігає багато бездомних собак і на вулиці страшнувато. Але до кінця дня я все-таки зібралася, хоча лив сильний дощ, та й чоловік умовляв залишитися.

Побачивши мене, дядько дуже зрадів. До нього, виявляється, другий день приходив старий із сивою бородою і умовляв, що Бог є.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩