У мене в класі була одна дівчина, Мартою її звали. Вона відрізнялася від всіх дівчат-одноліток. Була вона, м’яко кажучи, пухка і незграбна дуже. Обличчя Марти постійно потопало в ластовинні і руде волосся її постійно кучерявилося, від того вона ставала схожою на баранчика. Самотньо їй було по життю. Нарешті через 20 хвилин після початку заходу прийшла вона. У шикарному чорному вечірньому платті зайшла дівчина з вогненно-рудим волоссям

 

– Марта Коваленко. Я з вами вчилася раніше.

Тут у всіх попадали до підлоги щелепи. Не жартую, в ресторані на секунд 10 повисла німа тиша, яку порушувала лише музика. Хлопці один за одним позлітали з місць і почали зустрічати її як старого друга. Деякі навіть руку їй цілували.

Тут вона побачила мене в стороні і підійшла до мне. Можливо, помітила мій уважний погляд. Зізнатися чесно, то я, побачивши її гарненько так залип і намагався зіставити ту Марту, з якою я танцював колись і цю нову красуню.

Весь вечір ми проговорили і згадували минуле. Вона, регочучи, називала тодішню себе «хрюшею». Поки ми сиділи вдвох, я буквально відчував 15 спрямованих на неї поглядів чоловіків.

Коли ми розмовляли, то до нас підійшов той самий хлопець, в якого вона колись була закохана. Він демонстративно попросив діджея поставити повільний танець часів нашої молодості і запросив її на танець…

… вона відмовила. Замість цього вона взяла мене за руку і потягла за собою до центру залу. Ми стали танцювати, і всі навколо піднялися зі своїх місць і теж пішли за нами танцювати.

Той вечір я провів з королевою балу Мартою. І хоч всі навколо бачили абсолютно іншу людину, крізь тепло її рук я відчував ту саму добру дівчину, з якою танцював багато років назад і сидів за одною партою.

Марта ще тоді не була заміжня, якрах повернулася з навчання і роботи в Європі. А я на той час вже один раз розлучився.

Тепер ми з моєю Мартусею разом, у нас підростає донечка Міланка, у якої весь носик і щічки всіяні сонячним ластовиннячком, як у мами.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!


Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩