У мене в класі була одна дівчина, Мартою її звали. Вона відрізнялася від всіх дівчат-одноліток. Була вона, м’яко кажучи, пухка і незграбна дуже. Обличчя Марти постійно потопало в ластовинні і руде волосся її постійно кучерявилося, від того вона ставала схожою на баранчика. Самотньо їй було по життю. Нарешті через 20 хвилин після початку заходу прийшла вона. У шикарному чорному вечірньому платті зайшла дівчина з вогненно-рудим волоссям

 

У моїй школі була одна дівчина одна, Маргтою її звали. Вона відрізнялася від всіх дівчат-одноліток.

Була вона, м’яко кажучи, пухка і незграбна дуже. Обличчя Марти постійно потопало в ластовинні і руде волосся її постійно кучерявилося, від того вона ставала схожою на баранчика. Рисами обличчя вона цілком мила була, ось тільки щоки і підборіддя псували картину.

Найкрутіші і красиві дівчата класу з нею не дружили і практично не спілкувалися. Хлопчики теж. Дружити не дружили, але і не кривдили. Самотньо їй було по життю.

У восьмому класі закохалася Марта в хлопця одного і розповіла про це по секрету подрузі. Та розповіла іншій подрузі, почули третя і четверта, і так і дійшло до того хлопця. Він як почув про це, то постійно сміявся, побачивши Марту. Кілька разів дівчина через це навіть плакала.

У дев’ятому класі мене посадили разом з нею. Розмовляти нам доводилося час від часу, і я зрозумів, що Марта цілком адекватна і навіть дуже добра дівчина. Постійно ділилася зі мною ручками-зошитами (я, телепень, їх забував постійно) і допомагала вирішувати завдання.

В кінці дев’ятого класу випускний був, дискотека. Почався повільний танець. Всі хлопці і дівчата класу по парам розбрелися.

А Марта сама залишилася в кутку. Дивилася, як її коханий хлопчик з іншого танцює. Мені сумно і прикро за неї стало.

Тоді я взяв її за руку і запросив на танець. Вона трохи здивувалася, але запрошення прийняла. Крутилися ми повільно і незручно, не звертаючи уваги на оточуючих. На прощання вона подякувала мені і поцілувала в щічку. А я пішов додому.

Після 9-го класу вона пішла, і я її більше ніколи не бачив. До одного моменту.

Подзвонив мені один друг і сказав, що зустріч випускників намічається. Більше половини людей прийшло.

Всі змінилися: колишні заучки тепер були при грошах, красуні повиходили заміж за незрозуміло кого, а деякі спортсмени розжиріли і втратили форму. Були і хлопці, які як були веселими і добрими, так і залишилися такими, але їх було небагато. Колишні вчителі постаріли і вже не були такими активними, як раніше.

Нарешті через 20 хвилин після початку заходу прийшла вона. У шикарному чорному вечірньому платті зайшла дівчина з вогненно-рудим волоссям і неймовірною фігурою. Прямо як гітара. На обличчі ні краплі косметики, а веснянки тільки надавали їй шарму. На вигляд їй максимум можна було дати 20-25 років.

Хлопці різко почали поправляти собі краватки і сорочки, а найактивніший серед нас підійшов до неї і запитав:

– Хто ж ви? Може присяде?

Коли  він говорив, то голос у нього був максимально м’який і тактовний.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩