Коли я вже не знала, як вилікувати сина то вирішила звернутися до цілителів. Коли ми прийшов виявилося, що лікують чоловік і жінка, чоловік сказав, що зі мною теж потрібно попрацювати, псування від колишнього чоловіка

 

Я йду з останнього сеансу, він виходить на ґанок і говорить: «Не забувайте про мене!».

І раптом я несподівано для себе відповідаю: «Я засинаю і прокидаюся з думкою про вас».

Він, прикривши очі, пошепки вимовляє: «І я теж …».

Я повернулася і пішла. Як мені здавалося, назавжди з цього будинку.

Але образ мого цілителя так закарбувався в моїй свідомості, що став витісняти всі і всіх, заважаючи працювати, – я в думках раз у раз «спливав» в той будинок, мене тягнуло туди.

Одного разу пізно вночі я встала з ліжка від нестерпного болю в області сонячного сплетіння. Впала на коліна і почала читати молитву «Отче наш» – єдину, яку знала в той час.

І народилася думка: «Хочу до церкви! Мені допоможе тільки Бог».

Я не була тоді віруючою людиною і до церкви не ходила. А тут готова була серед ночі йти пішки за 5 кілометрів! Невидимий обруч стиснув мої груди, я не могла зробити повний вдих, мене крутило і хитало.

Вранці, підкоряючись, покликом своєї душі, я вирушила в храм. Вже по дорозі зі мною почало відбуватися щось дивне; я знову змогла глибоко дихати на повні груди. У самій церкві дихати стало зовсім легко.

А на наступний день, коли я відіспалася і прийшла до лікаря, він сказав, що я, виявляється, красива жінка і до того ж легковажна і довірлива.

Я думаю, що кожна людина коли-небудь приходить до Бога своєю дорогою і свого часу. А мій шлях до нього почався з будинку «цілителів» Надії та Валерія. Я вдячна їм за те, що, переслідуючи свої цілі, вони допомогли мені знайти шлях до Бога!

Мені було 19 років, я вчилася на 1-му курсі і тільки-тільки прийшла працювати. Він був удвічі старше, одружений і дитина. До нього ні з ким серйозних стосунків не було, та

У 2016 році під час проведення планової реконструкції траси в районі селища, цегляний екскаватор підчепив і підняв над розритим грунтом щось схоже на гіпсовий ящик, який на ребрах ковша зламався,

Зі школи я дружила з Катею. Потім поступили в один вуз, і обидві вискочили заміж. У Каті були заможні батьки. На весілля вони подарували молодим трикімнатну квартиру. Через рік у

Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩