Коли я вже не знала, як вилікувати сина то вирішила звернутися до цілителів. Коли ми прийшов виявилося, що лікують чоловік і жінка, чоловік сказав, що зі мною теж потрібно попрацювати, псування від колишнього чоловіка

 
Сталося зі мною це в вересні 2000 року. Неабияк втомившись від ходінь по лікарях зі своїм сином, я вирішила спробувати лікувати його астму нетрадиційними методами, тобто звернутися до народних цілителів.

У суботній день я з хлопчиком вирушила до лікаря. Прийняла нас жінка на ім’я Надія, яка тут же назвала всі хвороби, які були у сина. Мене це дуже здивувало, стало цікаво дізнатися що-небудь про себе.

Вона назвала і мої хвороби, а ще додала, що на мені псування і навів його мій колишній чоловік. Звичайно, мені не хотілося ходити з псуванням. Цілителька сказала, що для цього мені потрібно відвідати її не менше шести разів.

З другого сеансу вона покликала чоловіка Валерія і сказала, що мене лікує він, а сама в цей час лікувала мого сина. Сеанси тривали не більше 10-15 хвилин.

Цілитель під час одного з сеансів здивував мене словами: «Обіцяйте мені налагодити своє статеве життя». На що я відповіла, що в розлученні.

Під час наступного сеансу Валерій поставив крісло так, що я сиділа потилицею до нього.

Я запитала: «Це гіпноз?» Валерій відповів, мовляв, не хвилюйтеся, все дізнаєтеся.

Під час сеансу якась незрима сила паралізувала мої руки і потилицю, вони як би приклеїлися до крісла. Поступово ребра стало стискати так сильно, що мені зробилося нестерпно боляче, і я застогнала. Потім на мою потилицю обрушилася хвиля, і в голові прозвучали слова:

«Я люблю вас!» Голос був стверджучим і холодним. Інший голос щосили пручався і кричав:

«Ні!» Хвиля нахлинула з новою силою, і знову ті ж слова і розпачливе «ні!».

Я вже зовсім задихалася, але цілитель поклав руку мені на груди, і я заспокоїлася.

Але тут почалося інше: мої губи стали поколювати холодні голочки, і я потягнулася назад, як би для поцілунку. Я була стомлена, приголомшена, очі закривалися самі.

На питання: «Що ви бачили?» я відповіла: «Нічого». Сеанс закінчився.

Мій стан після сеансу став схожим на ейфорію. Я всім знайомим розповідала про цілителя, радила сходити.

А Валерій цікавився моїм самопочуттям: як спалося, чи не було кашлю.

«Ні, – відповідала я, – все добре». І раптом серед ночі я вискакую від потужного поштовху, починається незвичний для мене задушливий кашель, грудну клітку стискає невидимий обруч. Розповідаю цілителю, що зі мною трапилося вночі: мовляв, у мене було таке відчуття, що душа як би «розгойдується», щоб відокремитися від тіла, і помічаю краєм ока – він посміхається в свою борідку!

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩