Коли я народила дитину, моя мама приїжджала з іншого міста допомогти мені, жила у нас по кілька місяців, і це дуже не подобалося моєму чоловікові. Він завжди повторював, що вона у нас забула. Але це він дуже швидко забув, що саме моя мама купила квартиру, в якій ми живемо, і навіть переписала її не на себе, а на нас двох, щоб він теж зміг відчути себе хазяїном

 

Вісім років тому я вийшла заміж. Квартиру, в якій ми живемо з чоловіком, придбали мої батьки. Жили ми добре, поки у нас не з’явилася дитина. Проблеми почалися після народження дочки (їй зараз 6 років). Оленка була дуже неспокійною дитиною, тому моя мама приїжджала з іншого міста допомогти мені, жила у нас по кілька місяців, чим дуже дратувала мого чоловіка.

Він завжди повторював, мовляв, що вона у нас забула. Але це він дуже швидко забув, що саме моя мама купила квартиру, в якій ми живемо, і навіть переписала її не на себе, а на нас двох, щоб він теж зміг відчути себе хазяїном.

За цей час свекруха, яка живе в п’яти хвилинах ходьби від нас, приходила всього кілька разів і то лише для того, щоб дізнатися, як її син. До слова сказати, батьки чоловіка нам не допомагають зовсім, абсолютно нічим! Внучка її не цікавила, може тому що у них вже є онук (син старшої дочки). Батьки чоловіка дуже його люблять, просто обожнюють, зайняті тільки ним.

За той час, що мама була у нас, чоловік її просто ігнорував. Як тільки моя мама з’являлася на порозі нашої квартири, у чоловіка відразу псувався настрій. А мені постійно говорив, що ми впораємося з дитиною самі, нехай теща їде додому. Але при цьому він пізно приходив з роботи і дитиною не займався, відразу йшов спати. Напевно, малося на увазі, що справлятися повинна я одна.

Після цього мама ще приїжджала на кілька днів, поки дочка не пішла в садок, а я вийшла на роботу. Цього року Оленка йде в школу, і постало питання, хто буде забирати її після школи. Батько чоловіка вже пенсіонер і ми вирішили, що як раз у нього і є така можливість, але він відразу ж відмовився, сказав, що тоді він буде прив’язаний до будинку, а він любить їздити на риболовлю, на дачу, іноді навіть живе там по кілька тижнів.

Ми всі працюємо. І тоді мої батьки сказали, що вже давно хочуть продати свій будинок і переїхати до нашого міста, купити тут квартиру, яку потім залишать внучці. Я такому повороту була дуже рада, і батьки будуть поруч, і дочка під наглядом.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩