Минув тиждень. Потім другий. Свекруха цілими днями лежала в кімнаті, і не особливо шукала роботу. Марину вже почало це напружувати, вона дочекалася моменту, поки вони залишаться вдвох, і заявила: – Квартира це моя. Мені її батьки купили і жити я тут планую тільки з чоловіком, так що, дорога моя свекруха, двері там!

 

Моя подруга вийшла нещодавно заміж. Вона свого чоловіка знала ще зі шкільних часів, а ось маму його до заміжжя і не бачила.

Вона жила окремо від сина, в іншому місті і дуже рідко приїжджала, відвідати бабусю і сина. Кожен її приїзд був швидше для галочки. Ніяких подарунків вона не привозила, приїде, погостює день-другий і їде. У неї там особисте життя.

Син ріс-ріс і виріс, ось одружився з Маринкою. Марина з чоловіком півроку жили, душа в душу, поки свекруха не заявилася на порозі квартири.

– Так, дорогі мої, я поживу поки у вас, не переживайте, ви мені не заважаєте.

Марина подивилася на чоловіка, а той лише знизав плечима.

– І як довго ти зібралася з нами жити, мамо? – запитав син.

– Так зараз роботу знайду і з’їду … Ну або мужика – розсміялася свекруха.

Виділили мамі дитячу кімнату. Планували дитини, але поки не виходило, нехай поживе.

Минув тиждень. Потім другий. Свекруха цілими днями лежала в кімнаті, і не особливо шукала роботу. Марину вже почало це напружувати, вона дочекалася моменту, поки вони залишаться вдвох, і запитала свекруха:

– Ви собі роботу шукати збираєтеся?

– А що таке, люба? Хіба я тобі заважаю? Живу тихенько, в своїй кімнаті.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩