Я того дня раніше повернувся з роботи. Захотілося зробити коханій дівчині сюрприз, тому зайшов на кухню, одягнув фартуха, і взявся за приготування рибки та гарніру. Леся не заставила себе довго чекати. Ми мило бесідували, а потім, якось непомітно, завели розмову про автівку. – Я бачу у тебе багато часу після роботи. Ти б краще, якийсь підробіток взяв, бо я хочу нову автівку, ця мені по стилю не підходить

 

Я того дня раніше повернувся з роботи. Захотілося зробити коханій дівчині сюрприз, тому зайшов на кухню, одягнув фартуха, і взявся за приготування рибки та гарніру. Леся не заставила себе довго чекати. Ми мило бесідували, а потім, якось непомітно, завели розмову про автівку. – Я бачу у тебе багато часу після роботи. Ти б краще, якийсь підробіток взяв, бо я хочу нову автівку, ця мені по стилю не підходить.

***

Жив довгий час з дівчиною. Начебто були у нас і житло, і машина, і роботи непогана, але їй постійно хотілося більше.

Леся говорила, що це всього лише природне прагнення до кращого, я вважав, що треба задовольнятися тим, що маєш. А мали ми, в принципі, все!

І ось одного разу Леся здивувала мене новиною. Хочу, каже, машину свою поміняти, а то ця вже стара (5 років), якось не так їздить, та й взагалі мені за стилем не підходить.

Так що давай, любий, підтиснемо, підробітків візьмемо, пояски затягнемо і машинку мені нову купимо.

Треба сказати, що ми і першу разом купували, але через відсутність у мене прав вона всі документи оформила на себе, ставши єдиним власником. Так що платили обидва (я більшу частину), а їздила вона одна.

Ну я почав прикидати, де можна зайву копієчку заробити, і приступив до справи. Але через пару місяців виявив, що “банк” тільки моїми грошима і поповнюється.

На моє запитання, чому так відбувається, Леся відповіла, що у неї були незаплановані витрати і взагалі мені треба побільше підробляти, щоб більше грошей приносити, або роботу змінити на більш грошову.

Бо раніше у неї були чоловіки, які могли собі дозволити набагато більше, ніж я зараз.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩