Перший місяць ініціатива виходила тільки від Тані, а Вася просто дозволяв себе любити. Таня влаштовувала йому романтичні побачення, запрошувала в кафе, водила в кіно і платила за все сама. Вася ж віджартовувався – «хто кличе – той і платить». Таня, засліплена любов’ю, цього не помічала зовсім

 

Про те, що вимагав кожен день свіжу їжу, писати не буду, деякі так живуть і цілком задоволені. Правда обов’язковою умовою було різноманітність, повторення страв хоча б раз за 4 дня каралося образами і демонстративним мовчанням.

А ще Вася міг сісти за накритий стіл, окинути його поглядом, потім встати і піти. На всі питання Тані він в такі моменти відповідав: «Подумай сама, що ти зробила не так!» Причиною могло стати недостатня кількість хліба, забутий майонез або занадто масляний вид смаженої картоплі.

Вася часто пив пиво з друзями, а раз на місяць вони зависали в сауні – точно без дівчаток, але з величезною кількістю спиртного.

Вася часто бурчав, робив Тані зауваження, прикриваючись тим, що вона ще дуже молода і не знає життя.

Нам же здавалося, що мужик просто знайшов собі безкоштовну прислугу і тепер дресирує її під себе.

Потім, молодого ще, в принципі, мужика розбив інсульт, і Таня півроку доглядала його, годувала з ложки. Вона стала виглядати виснаженою, старшою за свої роки, очі у неї постійно були червоні від недосипу або сліз.

Вася відновився після хвороби і взявся за старе – ні на йоту не помінявши своє ставлення до Тані. Ті ж причіпки і зауваження, ті ж спроби маніпулювати за допомогою почуття провини.

Почастішали посиденьки в бані за чаркою. Таня намагалася протестувати, посилаючись на заборони лікарів і його слабке здоров’я, але він не слухав – тільки злився і лаявся, що вона ховає його заживо, перебільшує небезпеку тощо.

А Таня раптом зрозуміла, що любов пройшла … Що на милування нема силування, що потрібно думати і про себе, а не тільки про бажання мужика, який так і не став рідним.

«Дівчатка, йому наплювати на власне здоров’я, він знецінює всі мої зусилля, які я докладала до того, щоб поставити його на ноги, огризається на мої поради … А якщо у нього знову буде інсульт? Ні, вистачить, я сита по горло його ставленням, і виходжувати його ще раз я вже не хочу …»

Коли вона пішла, Вася схаменувся, що втратив домробітницю і доглядальницю, місяць бігав за нею і умовляв повернутися, але Таня була непохитна …

А ось вчора я її зустріла в магазині – сяє, посміхається, говорить зустріла хорошу людину, ровесника, до речі, планують весілля і дітей … І я дуже за неї рада. А про Васю я тактовно не стала питати, щоб не ворушити минуле.

Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩