Ще до розлучення з Павлом у мене не було хороших стосунків з його сестрою. Ні, ми не лаялись, але й подругами ніколи не були. Тому коли в п’ятницю Інна написала, чи зможу я “почергувати” біля колишньої свекрухи, я погодилась, хоча й у самої назбиралось багато справ. Приїхала до них я ранесенько, ще до від’їзду Інни на роботу, адже ключів у мене немає

 

Відпочинок. Просто розповідала їй про наше з донькою життя-буття, які успіхи у дочки на новому місці навчання. Бачу, що вона хоче щось запитати, а соромиться через промову. Щось вона каже, хоч і з труднощами, а іноді як переклинює.

Обід минув так само, як і сніданок, хіба що апетит у Тамари Павлівни був трохи кращий. Або їжа більше подобалася.

Після обіду – тиха година. А там і племінниця (яка мені не племінниця) повернулася зі школи. Вона вже доросла, обід сама собі підігріває. Я поки читала книгу. У мене дочка закінчує уроки пізніше, а ще додаткові заняття. Хотіла її дочекатися, щоб разом поїхати додому. Та й почекати поки бабуся поспить. Відпочинок важливий дуже.

Нарешті цей день позаду. Дома вечеряємо з донькою, потім вона за уроки, а я за домашні справи. Все не покидає думка, що наскільки важливо щоб з рідними і близькими людьми були хороші відносини. І головне щоб всі були здорові.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!


Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩