Ще до розлучення з Павлом у мене не було хороших стосунків з його сестрою. Ні, ми не лаялись, але й подругами ніколи не були. Тому коли в п’ятницю Інна написала, чи зможу я “почергувати” біля колишньої свекрухи, я погодилась, хоча й у самої назбиралось багато справ. Приїхала до них я ранесенько, ще до від’їзду Інни на роботу, адже ключів у мене немає

 

Ще до розлучення з Павлом у мене не було хороших стосунків з його сестрою. Ні, ми не лаялись, але й подругами ніколи не були. Тому коли в п’ятницю Інна написала, чи зможу я “почергувати” біля колишньої свекрухи, я погодилась, хоча й у самої назбиралось багато справ. Приїхала до них я ранесенько, ще до від’їзду Інни на роботу, адже ключів у мене немає.

***

Вчора був вихідний і я його майже весь провела у колишньої свекрухи. Приїхала рано, поки її дочка з чоловіком не поїхали на роботу. Ключів то у мене немає.

З Інною ми подругами ніколи не були (куди мені до її двох вищих освіт), але і не ворогували. Вона показала що приготувала ​​для мами (там за рекомендацією лікаря спеціальна дієта), показала графік прийому ліків. Ще сьогодні повинна була прийти масажистка.

Напевно, Господь був до мене дуже милосердний тим, що не довелося бачити батьків в такому майже безпорадному стані. Це не страшно, а як сказати… усвідомлення що не можна показувати жалості і співчуття.

Не повірите, але за сніданком немов годувала дитину а не дорослу жінку. “Не хочу” або “Не буду”. Як маленька.

Після сніданку грали в м’яч. Просто сиділи недалеко один від одного на дивані і перекидали один одному невеликий, що вміщається в одній руці м’який (не знаю з чого зроблений) м’ячик.

Співали звуки. Схоже на розспівування в хорі. Я теж співала. Голос у мене ще той, а слуху ніякого. Колишня свекруха сміялася з мене, а я сміялася у відповідь.

Час до полудня промайнув непомітно. Прийшла масажистка. Я на той час пішла з кімнати, помила посуд.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩