На цей раз Роман запросив мене до ресторану. Я пів дня готувалася до зустрічі: підбирала наряд, крутила локони, навіть сестру запросила, щоб зробила гарний макіяж, вона в мене профі в цьому плані. Ми домовились, що кожен туди добирається своїм ходом. Про те, що відбувалося по дорозі, навіть описувати не хочу, але і в ресторані на мене чекав сюрприз. Такого від “банкіра” я не очікувала

 

На цей раз Роман запросив мене до ресторану. Я пів дня готувалася до зустрічі: підбирала наряд, крутила локони, навіть сестру запросила, щоб зробила гарний макіяж, вона в мене профі в цьому плані. Ми домовились, що кожен туди добирається своїм ходом. Про те, що відбувалося по дорозі, навіть описувати не хочу, але і в ресторані на мене чекав сюрприз. Такого від “банкіра” я не очікувала.

***

Ох, і багато ж суперечок в мережі я читала про те, як же повинні розплачуватися в кафе дівчата і хлопці на побаченнях.

Була і в моєму житті цікава історія. Зараз розповім.

Була я молода, тендітна, прекрасна і чарівна. На вечірці в клубі познайомився зі мною молодий чоловік (так-так, були часи, коли всі знайомилися не в інтернеті), танцювали, розмовляли, обмінялися телефонами.

Запросив Роман на перше побачення, погуляти. Розповів, що він працює в банку начальником відділу і ще викладає економіку.

А я кажу, студентка, офіціанткою працюю, ну а чого приховувати? А про нього подумала я тоді, може бреше. Але ні.

Запросив Роман на друге побачення, приніс ноутбук. Сіли ми в літнє кафе і він почав показувати фотографії і відео з відпочинку.

“Це я в Туреччині, це я в Ізраїлі, це з аквалангом, це я на пароплаві подорожую. А це моя лекція, це я зі студентами. А це в Європі на семінарі”.

Словом, все розповідає мені про те який він молодець, успішний.

В кафе він нічого не замовив ні мені, ні собі, це був перший дзвіночок, але я навіть не звернула увагу, так я його заслухалася. Розійшлися по домівках.

Побачення третє, вирішальне.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩