Пам’ятаю ми залишилися втрьох – я, Олег і Свєтка, однокласниця жила одна в будинку через дорогу від клубу. Запросила на чай. Далі не пам’ятаю нічого. З ранку ми з Олегом прокинулися в одному ліжку в Свєткиній квартирі … Ось значить на кого схожий мій син, копія Олег, і де мої очі були раніше

 

Затіяла я якось в теплий суботній день генеральне прибирання. Поки мила вікна, краєм ока поглядала на сина, що бігає під наглядом пильних тіточок-сусідок на вулиці.

Сушку сім років, навіть не помітила, як підріс, восени вже в школу. Кинула ганчірку у відро, витерла сльози. Як хотілося повноцінну сім’ю, щоб все було як у людей.

З Сашковим батьком ми розлучилися відразу ж після його народження. Нічний плач дитини, що став хронічним недосипання, раптові проблеми буквально звідусіль змусили Пашку втекти не тільки з квартири, але і з нашого з сином життя остаточно і безповоротно.

Я перебралася до батьків, час минав – синок підростав, стало легше.

Пашка тепер столичний житель, одружився вже в третє і ніби як успішно, дама, говорять, при грошах, трохи старше, дітей у них немає, в загальному все, до чого він прагнув збулося, мабуть.

Іноді колишній чоловік згадує про сина і переводить йому гроші, на іграшки. Хоча які вже там гроші – копійки …

Раптово розумію, що втратила Сашка з виду, в чому була спускаюся у двір, в розгубленості кличу сина. Обертаюся – він стоїть поруч з молодим симпатичним чоловіком і щеням в руках.

– Мам, давай візьмемо!

– Ні, Саш, ти ж знаєш, у мене на шерсть … – не договорюю, раптом розуміючи, хто стоїть з ним поруч.

Привіт, – посміхається чоловік.

Розумію, вид у мене зовсім не презентабельний – старенький забруднений халат, ні грама косметики і, напевно, синці під очима на пів обличчя, роботи останнім часом на фірмі було не в проворот.

– Привіт, – втягую живіт, випрямляю вічно сутулу спину, а він змінився, дуже.

Ми з Олегом вчилися в одному класі, він був закоханий в мене колись. Я – перша красуня класу, і він – тихий, скромний хлопчина. Після школи наші шляхи розійшлися, але, іноді ми все-таки перетиналися, наприклад на зустрічах однокласників.

Я знала, що його батьки, кандидати наук, вважають мене плебейкою і ні за що не приймуть в сім’ю. Тому не звертала на хлопця ніякого уваги, можливо цей факт тільки підігрівав його тягу до мене.

– Давно тебе не видно не чутно, – намагаюся підтримати діалог.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩