Вона здалася, і я зробив тест. Я не був батьком цієї дитини. Два роки я ростив сина від коханця дружини і навіть не підозрював про це

 

Сірі очі дружини, але волосся каштанове. Дружина у мене русява, як і я, а потім я помітив й інші дивні речі. Оля воркувала над сином, а я все більше підозрював, що дитина не від мене.

Все закінчилося тим, що я наполіг на тесті. Дружина злилася і була в люті. Я наполягав на проведенні тесту, а її реакція тільки розпалювала мій інтерес.

Вона здалася, і я зробила тест. Я не був батьком цієї дитини. Два роки я ростив сина від коханця дружини і навіть не підозрював про це. Пам’ятаю, що дізнався результати як в тумані і відразу поїхав додому.

Оля плакала і просила її пробачити, вона хотіла, щоб у нас була дитина, але не виходило, і вона зробила еко від донора. Ми робили цю процедуру і раніше, але нічого не виходило. Але вона все приховала від мене – це не моя дитина!

Я зібрав речі і поїхав жити до матері. Як не дивно, але вона цілком прийняла позицію моєї дружини в цьому питанні і сказала, що Оля все зробила правильно. Адже це не зрада, як стверджувала моя мати.

Але для мене це зрада, це не моя дитина і будь-хто може стверджувати зворотне. Вона могла б і порадитися зі мною, перш ніж погоджуватися на подібну процедуру.

Сьогодні настав день, коли нас розлучили. Оля все ще не заспокоїлася і плаче. Я став помічати, що відчуваю огиду до дитини. Суд довів, що я маю право не платити аліменти, так як не є батьком Діми.

Ситуація загострилася настільки, що останнім питанням займався мій юрист, а я вирішив відмовитися від цієї проблеми максимально і забутися в нових стосунках. Минуло вже два роки і наскільки я знаю, Оля вийшла заміж вдруге, сподіваюся її чоловік знає про дивацтва нової дружини.

Я страшенно сумував за нею колишньою, до всього цього величезного обману. Я більше ніколи не зустрічав такої ніжної і ласкавої жінки, готової безоплатно піклуватися про свого чоловіка, не просячи в обмін квітів і подарунків.

Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩