Вона здалася, і я зробив тест. Я не був батьком цієї дитини. Два роки я ростив сина від коханця дружини і навіть не підозрював про це

 

Оля була чудовою, коли ми познайомилися. Дуже добра, лагідна і ніжна. Я думав, що таких і не залишилося вже. Ми з нею одружилися через рік після знайомства.

Завжди хотів міцну сім’ю і думав, що вона саме та жінка, яка зможе зробити мене щасливим батьком і чоловіком. Ми з нею ніколи не лаялися, всі питання вона вирішувала розмовами.

Не сиділа у мене на шиї – працювала. Уміло розподіляла бюджет, навчилася відкладати навіть більше, не утискаючи при цьому основний капітал нашої маленької сім’ї. Ми відкладали на дитину, щоб в будь-якому випадку у нас залишалися гроші.

Оля завжди підтримувала мене і розуміла, приводила правильні аргументи і доводи, наштовхувала мене на потрібні думки. Завдяки їй я відкрив власний бізнес і став самостійно керувати ним.

Я знав, що завжди можу звернутися до неї за порадою, а вона ніколи мене не засудить і допоможе в міру можливості. Ідеальна жінка! Вона в шлюбі навіть не змінилася, як усі жінки моїх друзів.

Мені заздрили навіть підлеглі. Адже дружина у мене розумниця і красуня. Тільки дитини у нас ніяк не виходило мати. Здавали аналізи, лікувалися, лікарі твердили, що у нас все добре і потрібно старатися далі. Ми намагалися, але ніякого толку. Я помічав, що починаю впадати у відчай.

Я поїхав на два дні у відрядження, хотів навіть скасувати його. Оля з самого ранку відчувала себе погано. Її нудило, вона не могла піднятися з ліжка. Але вона не любить, коли я лізу, коли їй погано.

Я поклав її в ліжко, дав відро, щоб вона не бігала до ванної і включив її улюблений серіал.

Подзвонив її сестрі, і вона сказала, що приїде через півгодини. Поцілував дружину в маківку і помчав на літак. Через шість годин вона прислала мені фотографію позитивного тесту, і я радів на весь офіс, не в силах стримати довгоочікуваних емоцій.

Перші два місяці були складними, але потім все стало тільки в радість, і моя дружина стала ще красивішою, хоч і набрала вагу. Вона була на диво жіночною, мужики шиї звертали, навіть коли живіт був уже сильно помітний.

Оля народила легко і малюк був здоровим. Сина ми назвали Дмитром. Всі навколо сюсюкали і говорили, що Діма схожий на маму, на тата, бабусю, дідуся. Але Діма ріс і все менше схожий на мене, що сильно насторожувало.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩