Щоб провести газ і воду, і загалом довести свій недобудований будинок до ладу, свекруха вмовила мого чоловіка взяти великий кредит. Я була проти цього, але вони все зробили по-своєму. Спочатку чоловік разом з своєю мамою виплачували цей кредит навпіл, але потім свекруха перестала платити. Я не витримала і подала на розлучення

 

Гроші на виплати кредиту вона відразу ж перестала давати. Вона пояснила це тим, що їй тепер далеко треба їздити на роботу, а ще їй треба облагороджувати свою ділянку. А на все це треба чимало грошей. Свекруха купила теплицю, посадила плодові дерева, чагарники і елітні сорти різних кольорів. А Артем був змушений платити кредит сам. Мама постійно нав’язувала йому думку, що він їй винен, адже вона його народила.

Тут з’ясувалося, що я чекаю другу дитину. Коли я про це сказала своєму чоловікові, то він засмутився і сказав мені про те, що у нас немає грошей. Правильно, звідки ж взятися грошам, якщо він виплачує кредит за свою маму?

Я добре подумала і подала документи на розлучення. Артема я попросила зібрати свої речі і виїхати з моєї квартири. Нехай їде жити до своєї мами. Я подам його на аліменти і буду судитися з ним, я доведу, що він витрачав кредитні гроші зовсім не на нашу сім’ю.

Фото ілюстративне – realt.


Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩