Щоб провести газ і воду, і загалом довести свій недобудований будинок до ладу, свекруха вмовила мого чоловіка взяти великий кредит. Я була проти цього, але вони все зробили по-своєму. Спочатку чоловік разом з своєю мамою виплачували цей кредит навпіл, але потім свекруха перестала платити. Я не витримала і подала на розлучення

 

Коли я ще зустрічалася з Артемом, і бачила, як добре він ставиться до своєї мами, я була впевнена, що він стане чудовим сім’янином. Я вийшла заміж за Артема і вважала себе найщасливішою жінкою на землі. Спочатку так все і було. Через два роки після весілля ми стали батьками – я народила доньку.

Ми жили в квартирі, яку мені батьки купили за рік до того, як я вийшла заміж за Артема. Але п’ять років тому все змінилося. Саме п’ять років тому не стало батька Артема. Рік перед тим він почав за містом будувати будинок. Свекор мріяв там жити після виходу на пенсію. Будинок був ще не добудований.

Після втрати чоловіка, свекруха вирішила продовжити будівництва будинку. Правда, грошей було замало для цього. Тоді вона вирішила продати свою квартиру в місті, а гроші вкласти в будівництво будинку. Так вона і зробила. Жити вона стала поки на знімній квартирі.

За розрахунками, грошей від продажу квартири мало б вистачити на те, щоб все закінчити в будинку. Ми з Артемом були проти цього, але свекруха нікого не хотіла слухати.

Спочатку все було нормально. Але потім все пішло не за планом. Під час будівництва з’ясувалося, що грошей не вистачить – виявляється, буде багато додаткових витрат. Адже треба і газ підвести, і ділянку обгородити і багато ще чого.

Я запропонувала свекрусі продати будинок і купити собі квартиру, але вона мене не послухала. Вона вмовила Артема взяти великий кредит в банку. Артем, як слухняний син, так і зробив.

Свекруха продовжила будівництво свого будинку. Спочатку Артем і свекруха виплачували кредит навпіл. Мені це дуже не подобалося: адже через це нам довелося економити і ми навіть не змогли поїхати на море влітку. Так тривало два роки. Потім свекруха закінчила будівництво будинку і переїхала туди жити.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩