Невістка забрала дитину і поїхала жити до своїх батьків. Ми продовжували спілкуватися. Я їздила в гості до сватів і до онука. Нещодавно я написала заповіт. Свою квартиру я заповіла своєму онукові. Потім я повідомила про це своєму синові. Що тут почалося! Син дуже засмутився, а ось нова невістка почала настирливо мене просити змінити заповіт

 

Нещодавно я написала заповіт. Свою квартиру я заповіла своєму онукові. Потім я повідомила про це своєму синові. Що тут почалося! Син просто засмутився, а ось нова невістка почала мене навіть ображати. Син її не зупинив навіть. Мені так прикро було.

Коли вони виїхали, то мені так стало зле, що довелося швидку допомогу викликати. Але невістка на цьому не зупинилася: вона мені постійно телефонує і каже, щоб я новий заповіт написала, в якому б заповіла квартиру своєму синові. Коли я поскаржилася синові на його дружину, то він мені не повірив – сказав, що я все вигадую.

А невістка продовжує щодня мені телефонувати. Коли я її заблокувала, то вона почала приходити до мене додому, чекала мене під дверима і влаштовувала сцени. Я так вже втомилася від всього цього.

Навіщо я тільки про все розповіла синові? Треба було просто написати заповіт і мовчати про це. Нехай би все розкрилося вже пізніше. А який тепер я можу знайти вихід із ситуації, я навіть не знаю.

Фото ілюстративне – pinterest.


Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩