Невістка забрала дитину і поїхала жити до своїх батьків. Ми продовжували спілкуватися. Я їздила в гості до сватів і до онука. Нещодавно я написала заповіт. Свою квартиру я заповіла своєму онукові. Потім я повідомила про це своєму синові. Що тут почалося! Син дуже засмутився, а ось нова невістка почала настирливо мене просити змінити заповіт

 

Мене звати Катерина Семенівна, мені вже сімдесят три роки, але всі кажуть, що я виглядаю я набагато молодшою за за свої роки, часто мене навіть перепитують, скільки мені років, бо не вірять, що я пенсіонерка. Просто я завжди доглядала за собою, ще з молодості. Ми з моїм чоловіком – Михайлом Петровичем, завжди жили в достатку. Все життя він був при хорошій посаді і завжди добре заробляв.

Жили ми багатим життям, єдине, що нас засмучувало – у нас багато років не було дітей, то ж коли я змогла народити сина, то нашому щастю просто не було меж.

Сина я народила пізно, коли мені було вже тридцять вісім років. Антону ми намагалися дати все: він у нас ні в чому відмови не знав. Жили ми у великій трикімнатній квартирі, була у нас машина, була дача. Щоліта ми відпочивали на морі.

Я так сподівалася, що коли ми підемо на пенсію, то будемо подорожувати. Але доля розпорядилася інакше: мій чоловік через рік після виходу на пенсію, дуже сильно захворів. Замість подорожей ми з ним проводили час в лікарнях. Але врятувати мого чоловіка лікарі так і не змогли. Через півтора року його не стало.

А через рік наш син одружився. Марія, його наречена, вже чекала дитину. Жити молоді стали у мене. У мене народився чудовий онук. Я важко переживала втрату чоловіка, тому народження онука мене просто врятувало. Я захотіла жити, він практично повернув мене до життя.

Потім мій Антон вирішив зайнятися бізнесом. Але грошей у нього не було. Він умовив мене продати нашу дачу і віддати гроші йому. Я погодилася. Але з бізнесом у сина нічого не вийшло: він просто втратив всі гроші.

У нас почалися фінансові проблеми. Адже працювати нормально Антон не хотів. Молоді почали часто сваритися через гроші. Коли внукові було п’ять років, син з невісткою розлучилися.

Невістка забрала дитину і поїхала жити до своїх батьків. Ми продовжували спілкуватися. Я їздила в гості до сватів і до онука. А ось Антон знову одружився. Його дружина дуже любила гроші. Вона була набагато молодша за Антона і любила дорогі речі. Щоб догоджати своїй новій дружині, Антону доводилося постійно гроші у мене просити.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩