Ніколu не бетонуйте стовnu вашої огорожі і ось чому. Гіркuй досвід

 

Весь паркан ми пофарбували антисептиком, тепер він сильно виділявся на тлі кривих і обшарпаних зборів сусідів.

Настала зима, грудень видався малосніжним, але морозним, вночі температура досягала позначки в – 35 градусів, що навіть для нашого регіону вже не зовсім норма.

Земля мабуть на стільки промерзла, що стовпи наші почались просто видавлювати з землі, деякі підняло на 10см, а деякі на 30см. Через перепад висоти, під навантаженням деякі секції паркану просто відірвало від стовпів і вони нахилилися. Вся ліва сторона, яка перебувала в низині ділянки, просто піднялася з землі і нахилилася у бік сусідської ділянки.

Наша ділянка знаходиться в низині, а за його межами вже болото. Знали б ми, що так буде, то забили б стовпи просто великим щебенем так і дешевше і практичніше.

Але тепер робити нічого, або висмикувати всі ці похилені стовпи і міняти всю сторону паркану, або жити з таким парканом далі і закрити на це очі, поки паркан взагалі не випре на метр.

Ніколи не бетонуйте стовпи огорожі в рухливих грунтах, а краще дивіться на ваших сусідів, на їх помилки, аналізуйте чому у них вийшло так, і тільки потім приймайте рішення яку технологію вибрати.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩