Старенька мама, яка все своє жuття все віддавала своїм дітям, одного разу nоnросuла їх nро доnомогу

 

«Мені соромно за своїх дітей, я їх так не виховувала», – старенька мати поділилася несамовитою історією, яка нікого не залишить байдужим. Це крик про допомогу, а також корисний урок всім дітям.

У жінки двоє дітей, син і дочка, вона завжди допомагала їм у їх університетські роки. Діти в будь-який момент могли розраховувати на допомогу батьків. Зараз мати вже не молода, а її чоловік помер п’ять років тому.

Її пенсія мізерно мала, через що старенька може дозволити собі тільки найнеобхідніші речі. Її діти знають про фінансову ситуацію матері, але ніяк не допомагають.

Одного разу вона спробувала сказати їм, що їй потрібна допомога, але обидвоє з дітей відреагували так, ніби не зрозуміли, чого вона від них хотіла. Ніде правди діти, обоє дітей живуть в хороших фінансових умовах, щороку їздять за кордон у відпустку. Дочка регулярно купує собі новий одяг, а у внучки сума кишенькових грошей перевищує суму пенсії бабусі.

Жінка постійно відчуває незручність, коли її сусідка розповідає про своїх дітей і їх матеріальну підтримку. Адже допомагаючи своїм дітям, ми розраховуємо на зворотню допомогу.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩