Батьки відправляли свого сина до бабусі одного, без суnроводу. Перед посадкою в вагон батько поклав дитині в кишеню записку

 

Коли батьки відправляли сина до бабусі, батько поклав в кишеню хлопчика листок паперу. Він сказав синові, що якщо в дорозі йому стане страшно або погано, потрібно розгорнути записку і прочитати її.

Батьки часто возили сина до бабусі на літо. Коли хлопчик підріс, він сказав, що вже великий і може самостійно поїхати. Мама і тато трохи посперечалися з дитиною, але потім все-таки погодилися.

Батьки довго стояли на пероні, проводжаючи сина, давали важливі настанови. Хлопчик весь час повторював, що знає все сам, йому вже сто разів пояснювали. Тоді батько поклав дитині в кишеню листок паперу. Тато сказав синові, що якщо йому стане погано або страшно, достатньо прочитати цю записку, і все буде добре.

Хлопчик сидів у вагоні і відчував себе незатишно. Навколо штовхалися і шуміли люди. Провідник зробив зауваження, якийсь незнайомий чоловік подивився на нього незадоволеним поглядом. Хлопчик забився в кут.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩