Побачила своє перше кохання в маршрутці, а він мене не впізнав і вирішив познайомитися. А далі почалася комедія

 

Перша любов не забувається. Є в цьому юнацькому почутті якась світла магія, яку ми проносимо в своєму серці крізь усе життя, мріючи ще хоча б раз в житті побачитися з тією самою людиною. Але час йде, люди змінюються, і іноді зустріч з першим коханням не приносить нічого, крім розчарування.

Світлана пильно дивилася на чоловіка, який сидів навпроти неї в маршрутці. Її не покидало відчуття, що вона його давно знає. Ця родимка на щоці, ці грайливі карі очі … Та це ж Максим – її перше кохання! Трохи погладшав, трохи полисів, але це точно був він.

Світлана продовжувала в упор розглядати Максима. Вона хотіла покликати його по імені і поговорити. Все-таки їй було цікаво, як склалося життя того, в кого вона колись була закохана.

Раптом Максим, який відчув на собі пильний погляд Світлани, сказав:

– Не бажаєте познайомитися? Ну підемо до мене додому, чаю вип’ємо. А може, чогось міцнішого.

Світлана була ошелешена, але не подала виду. Вона зрозуміла, що Максим її не впізнав, але вирішила поки не розсекречувати себе. А адже в юності він був таким скромним. Тиждень не міг зважитися запросити її в кіно. А тепер запросто кличе незнайому жінку додому.

Поки Максим і Світлана йшли від зупинки до будинку, чоловік розповів “новій знайомій”, що дружина поїхала в санаторій, і поки що він насолоджується життям. А ще він дав Світлані чіткі інструкції по проникненню в його квартиру. Спочатку в під’їзд зайде він сам. А через 5 хвилин – Світлана.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩