Дізнавшись, що Григорій розлучився, Лариса призначила йому зустріч. Коли побачила свою стару любов, захотіла бігти, не озираючись

 

Григорій встав, простягнув їй руку і знову плюхнувся на стілець. Сховавшись за меню, Лариса потайки розглянула свого співрозмовника: крім зайвої ваги, мішки під очима і колір шкіри, що видавали схильність до випивки, рідке волосся, пожовклі від сигарет зуби. Угу, мрія …

Протягом усього вечора Григорій не припиняв наливати і обговорювати свою колишню дружину. Звинувачував у всіх своїх бідах, не соромлячись образливих епітетів на її адресу. Потім почав хитро питати, де Лариса працює, яка у неї посаду, скільки отримує. Також цікавився, чи є квартира, автомобіль (і яка модель),  чи відкладає гроші на майбутнє тощо.

Її відповіді явно йому сподобалися, тому як він підморгнув і натякнув, що після обіду не проти поїхати до неї в гості. Коли офіціант приніс рахунок, раптово з’ясувалося, що Григорій забув свій гаманець вдома.

Лариса заплатила за обох, а до розчарувань додалося ще одне. Допивши все вино і доївши всю їжу, він посміхнувся, блиснувши пожовклими зубами, і сказав: “Добре, що ти написала мені першою. Чесно кажучи, я тебе зовсім не впізнав. Ти сильно змінилася. Зовсім не така симпатична, як раніше. Але це не заважає нам згадати старі часи, правда? “.

Після цих слів терпіння Лариси лопнуло. Без зайвих пояснень вона сказала, що йде в туалет. Взяла сумочку, останній раз глянула на нього, повернулась і пішла.

Вдома, слухаючи на балконі шум проливного дощу, Лариса зрозуміла, що багато років малювала вигадану ідилію. Насправді ж їй подобалося жити минулим і відчувати себе жертвою, як і багатьом відкинутим жінкам. Вона ідеалізувала чоловіка, який був просто плодом помилкових мрій. жінка нарешті усвідомила, що не можна копатися в минулому, треба жити сьогоденням.

Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩