Дізнавшись, що Григорій розлучився, Лариса призначила йому зустріч. Коли побачила свою стару любов, захотіла бігти, не озираючись

 

Коли Лариса дізналася, що Тіна (подруга, з якою колись були дуже близькі) розлучилася зі своїм чоловіком, її серце закалатало від хвилювання. Більш чотирнадцяти років тому дівчата закохалися в одного і того ж хлопця, Григорія. Він вибрав Тіну, вони одружилися. Ларисі не залишалося нічого іншого, як змиритися. Але любов нікуди не пішла.

Лариса вирішила припинити спілкування з Тіною і Григорієм, щоб не ятрити душевні рани. Пройшли роки Лариса вийшла заміж, але шлюб був недовгим. Забути Григорія не вийшло. Тому новина про його розлучення наповнила її надією, що настав час бути разом з коханою людиною.

Вона знайшла його профіль в соцмережі і ретельно вивчила. Зазнала деяке розчарування, не побачивши там фото Григорія в теперішньому часі. З аватарки підморгував молодий чоловік, який колись завоював її серце. Інших знімків на сторінці не було, лише якісь загальні картинки з цитатами про життя, якими переповнений інтернет.

“Можливо, не любить зайвої уваги до своєї персони”, – подумала жінка.

Навалилися спогади, і під впливом емоцій Лариса відправила запит на дружбу. У той же вечір Григорій прийняв його, і почалося листування. Жінка схвильовано пояснила, хто вона, сподіваючись, що він теж відчуває таке ж хвилювання. Через тиждень домовилися зустрітися в кафе, щоб побачитися і спокійно поговорити.

Лариса була на сьомому небі від щастя. Нарешті вона зможе випробувати ту сильну і пристрасну любов, про яку так довго мріяла.

Коли в призначений день Лариса переступила поріг закладу, в якому повинна була відбутися зустріч, вона трохи розгубилася, бо не одразу впізнала Григорія.

Деякий час озиралася на всі боки, поки нарешті погляд не зупинився на чоловікові, який дуже віддалено нагадував колишню пристрасть, але з великою кількістю кілограмів зверху. Намагаючись придушити розчарування, жінка схвильовано попрямувала до нього.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩