Минулого тижня, тоді субота була, прийшла мама Ніни, вона тихенько пройшла до доньки в кімнату, щоб не побачила її свекруха, і поклала на стіл 120 тисяч гривень. Ніна дуже зраділа, вже хотіла розповісти усе родині чоловіка. Та мама сказала мовчати про гроші, адже вони її ще дуже виручать. Ніна мовчала, нічого не казала Іванові, а сьогодні засмутилася, адже навіть немає за що підгузки купити дитині

 

Минулого тижня, то якраз була субота, вихідний день, до Ніни прийшла мама, вона принесла доньці гроші, 120 тисяч гривень.

Нещодавно дідуся не стало і мати Ніни зі своєю рідною сестрою вирішили продати усе господарство і стареньку хатину свого батька. Грошей було не дуже багато, але зараз ця копійка знадобиться кожному у такий непростий час.

Сестри вирішили розділили їх між своїми дітьки порівну. Якраз вийшло усім по 120 тисяч гривень.

Ніна дуже зраділа, для неї це був справжній порятунок, адже її чоловік нещодавно втратив роботу і їм жилося дуже важко, економили, буквально, на всьому. Навіть орендувати квартиру не було за що, а на руках ще й дитя маленьке зовсім. Тому вони повернулися з міста в село, жили в хаті свекрухи, але тут теж не просто, бадже в селі роботу знайти теж дуже важко, виходить якесь замкнене коло.

Батьки чоловіка Ніни, Івана, спочатку трішки допомагали, а потім сказали,  що гроші в них вже скінчилися, щоб на них не розраховували.

Мама зайшла тихесенько в кімнату доньки і сказала, що гроші вона принесла і їх життя може дуже покращитися вже скоро, але сказала, щоб добре подумала перед тим, як говорити про них своєму чоловікові, адже зовсім не обов’язково, щоб Іван зараз знав про ці 120 тисяч гривень.

Мама турбувалася, що коли Іван дізнається, перестане шукати роботу, заспокоїться і вони всі разом їх швидко проїдять, тому Ніна має добре подумати. А краще взагалі приховати гроші хоча б на якийсь час і нікому про них не говорити, так буде краще.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩