Я в той час стояла біля вікна, і милувалася своєю донечкою. Звісно, всі молоді красиві, але моя була – неймовірна. Тут якось мій погляд привернула сестра свахи (хрещена мама новоспеченого зятя). Якось дивно вона звивалася біля скриньки з усіма подарованими грошима. Дивлюсь, Антон з Іринкою мовчать, і я вирішила втрутитись. – Ми вирішили перевести гроші в квартиру молодят. Мало чого на весіллі трапитись може

 

Заодно і частину квітів з ними відправила. Чоловіки молодці – все доставили і навіть здогадалися квіти в воду поставити.

А на наступний ранок сваха зателефонувала нам і попросила чоловіка приїхати за ними.

Ми і так планували їх на обід запросити, Ірина з Антоном теж приїхати повинні були. Чоловік зібрався і всіх відразу привіз і молодих, і сватів. Ми з Наталкою (це моя ще одна дочка) якраз стіл встигли накрити.

Ну про що за першим сімейним обідом поговорити? Звичайно, про гроші, які подарували. Я, відверто кажучи, цього і чекала від неї.

Все зводилося до того, щоб автівку хоч стареньку купили собі. Яка автівка? У нього і прав-то, по-моєму немає ще, або купили б “пару-трійку телят” і віддали їм на відгодівлю, а вони б їм потім гроші з наваром дали. Ірина наша очі витріщила – видно дуже здивувалася, що за них планують, але промовчала.

А ось Антон мовчати не став. Не знаю що в ньому заграло – жадібність або нове для нього почуття відповідальності за матеріальне благополуччя сім’ї, але він відповів, що самі розберуться.

Мене, якщо чесно, його відповідь порадувала. Сват теж Антона підтримав, сказавши, що правильно той каже, раз вирішили сім’ю створити, то і інші серйозні рішення самі повинні приймати.

Ніна Василівна знітилася, звичайно, але потім ще трохи випила і сват попросив їх відвезти, сказав, що інакше він її звідси не потягне.

Як молодята будуть жити – час покаже. Головне, щоб ніхто не вмішувався. Хіба ні?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!


Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩