Я в той час стояла біля вікна, і милувалася своєю донечкою. Звісно, всі молоді красиві, але моя була – неймовірна. Тут якось мій погляд привернула сестра свахи (хрещена мама новоспеченого зятя). Якось дивно вона звивалася біля скриньки з усіма подарованими грошима. Дивлюсь, Антон з Іринкою мовчать, і я вирішила втрутитись. – Ми вирішили перевести гроші в квартиру молодят. Мало чого на весіллі трапитись може

 

Я в той час стояла біля вікна, і милувалася своєю донечкою. Звісно, всі молоді красиві, але моя була – неймовірна. Тут якось мій погляд привернула сестра свахи (хрещена мама новоспеченого зятя). Якось дивно вона звивалася біля скриньки з усіма подарованими грошима. Дивлюсь, Антон з Іринкою мовчать, і я вирішила втрутитись. – Ми вирішили перевести гроші в квартиру молодят. Мало чого на весіллі трапитись може.

***

Я вже згадувала, що ми з чоловіком подарували молодим іменний внесок, але оформили його на Ірину. Хотіли, щоб вона хоч трохи матеріально була захищена і тільки сама вирішувала як розпорядитися грошима.

Сума, яку ми подарували, на мій погляд, непогана, і навіть дуже непогана (п’ятдесят тисяч гривень).

Свекор зі свекрухою теж стільки ж подарували (от не знаю – зі схованки вона дістала, або займала – перед весіллям кожну копійку рахувала).

Взагалі, коли ми говорили про те, яку суму плануємо подарувати, то не думали, що свати таку ж повинні дарувати. Раз вони так вирішили, то добре, дітям гроші потрібні і зараз і в подальшому. Взагалі сума непогана назбиралася, можна ще одне весілля зіграти).

Сваха спочатку не зрозуміла, що наш подарунок на Ірини ім’я оформлений, а коли до неї дійшло, висловилася, звичайно, що так не можна.

А чому не можна, якщо ти перед весіллям всі мізки з квартирою виклювала? Я, наприклад, не схильна їй і її сину довіряти в матеріальному плані (в нематеріальному, до речі, теж).

Не стали на весіллі цю розмову продовжувати, але один момент просто здивував…

Я відволіклася на гостей, а потім якось випадково в сторону молодих подивилася, а там сестра Ніни Василівни (хрещена мого зятя новоявленого, Антона) намагається скриньку з грошима, які надарували, випатрати.

А молоді просто сидять і дивляться. Звичайно, я підійшла і поцікавилася навіщо вона це робить.

Та спочатку забарилася, а потім відповіла, щоб не вкрали. Хто? Кому в голову це може прийти? У залі камери, люди всі свої, вхід окремий в наш зал, сторонні не увійдуть.

Або люди дарували щоб вкрасти? Загалом, щоб не переживала фея-хрещена, відправила чоловіка зі сватом відвезти цю скриньку розбрату в квартиру до молодих.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩