Ми з Анатолієм живемо в області, а ось свекруха за сто кілометрів від нас. Недавно ми відсвяткували її досить таки поважний ювілей – 70 років. Як ми не просили перенести святкування на суботу, щоб на наступний день відпочити – не вийшло. У чоловіка ще два брати рідні є, і вони в один голос гомоніли, – тільки у вівторок, і це не обговорюється, якісь там у них плани вже. Ну нехай – підлаштувалися, і поїхали

 

Ми з Анатолієм живемо в області, а ось свекруха за сто кілометрів від нас. Недавно ми відсвяткували її досить таки поважний ювілей – 70 років. Як ми не просили перенести святкування на суботу, щоб на наступний день відпочити – не вийшло. У чоловіка ще два брати рідні є, і вони в один голос гомоніли, – тільки у вівторок, і це не обговорюється, якісь там у них плани вже. Ну нехай – підлаштувалися, і поїхали.

***

У вівторок був ювілей у свекрухи. Заздалегідь з чоловіком намагалася обговорити подарунок, саме торжество, і дату (хотілося перенести на вихідні – не вдалося).

Так, якщо вже зовсім чесно – нічого не вдалося. З чоловіком подарунок не обговорили. Вірніше – на рівні -Треба щось мамі твоїй подарувати. – Ага, треба. – А що? – А я звідки знаю?

Загалом, я зрозуміла, що все повисло на мені, а їхати вже у вівторок вранці, а я в понеділок працювала до 18 години…

Ні, я правда, розраховувала, що поїдемо в гості у вихідні, що у мене буде хоча б пару днів побігати по магазинах і подумати над подарунком… Не тут то було

Сини Свекрухи, а їх троє, вирішили по-іншому, і ми дружною сімейкою помчали до неї. За 100 км.

Аллі Петрівні виповнилося 70 років, виглядає молодше, років на десяток точно. Ось тобі  здорове харчування, та й в загальному образ життя.

Вона у нас баню любить відвідувати, париться навіть. Ось і подарували ми їй халат.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩