– А з якого це дива, я повинен утримувати твою дитину? У Богданки є батько, нехай він і оплачує всі ваші забаганки. Та й кінець кінців, у тебе хороша зарплата, на дитину має вистачити. Ти ж не забувай, у мене мати є, яку я повинен утримувати. Вона без мене не проживе, – сказав Ігор тиждень після весілля. – Одного дня я таки зважилась на розмову зі свекрухою, але так і залишилась винною у всіх гріхах

 

У Наді на цю ситуацію було абсолютно інша думка, вона стверджувала, що вони тепер сім’я і їх бюджет тепер загальний, а якщо мамі недостатньо коштів, то нехай продасть свою квартиру і придбає житло меншої площі, прописувати чоловіка у себе в квартирі дружина категорично відмовлялася.

Потім Надя сама поговорила з матір’ю Ігоря з приводу продажу квартири, але свекруха відмовилася від цієї ідеї, заявивши, що якщо невістка потім прожене її сина зі своєї квартири, то він повернеться до мами тулитися в маленькій комірчині, і взагалі звинуватила невістку в спробі позбавити її житлоплощі, і вилаяла невістку нехорошими словами.

Чи варто було взагалі молодим людям вступати в шлюб, не обговоривши фінансове питання, адже Ігор знав, що у його обраниці є дитина, йому варто було відразу повідомити про те, що він не збирається утримувати чужу дитину, і про те, що у нього на забезпеченні його мати.

Зараз з’являється новий вид відносин, в яких подружжя ведуть окремий бюджет, ділять покупки та інші платежі навпіл, але чи можна такі стосунки назвати щасливою сім’єю або це просто вид взаємовигідного симбіозу.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!


Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩