– А з якого це дива, я повинен утримувати твою дитину? У Богданки є батько, нехай він і оплачує всі ваші забаганки. Та й кінець кінців, у тебе хороша зарплата, на дитину має вистачити. Ти ж не забувай, у мене мати є, яку я повинен утримувати. Вона без мене не проживе, – сказав Ігор тиждень після весілля. – Одного дня я таки зважилась на розмову зі свекрухою, але так і залишилась винною у всіх гріхах

 

– А з якого це дива, я повинен утримувати твою дитину? У Богданки є батько, нехай він і оплачує всі ваші забаганки. Та й кінець кінців, у тебе хороша зарплата, на дитину має вистачити. Ти ж не забувай, у мене мати є, яку я повинен утримувати. Вона без мене не проживе, – сказав Ігор тиждень після весілля. – Одного дня я таки зважилась на розмову зі свекрухою, але так і залишилась винною у всіх гріхах.

***

Коли чоловік познайомився зі своєю майбутньою дружиною, він буквально закохався в неї з першого погляду, і почав активно доглядати за своєю обраницею, дарував м’які іграшки, читав вірші, співав їй романтичні пісні під гітару, і незабаром підкорив серце молодої жінки.

Довго тягнути з пропозицією руки і серця не став і вже через пів року вони зіграли весілля, адже упустити таку наречену було б великою дурістю, розумна, красива, хороша робота і зарплата майже в два рази більше ніж у чоловіка, ще й власна квартира в одному з кращих районів міста.

Від першого шлюбу у Наді була дочка Богданка, і перед весіллям Ігор стверджував, що це для нього не буде на заваді.

Перший конфлікт між молодятами трапився майже відразу після весілля, виявилося, що Ігор не збирається поповнювати сімейний бюджет своєю зарплатою, пояснивши це тим, що дитина не його, і він її годувати і утримувати не зобов’язаний.

З’ясувалося що майже всю свою зарплату Ігор віддає своїй мамі, якій не вистачає пенсії, адже у неї трикімнатна квартира в якій прописаний і сам чоловік, і тому комунальні послуги обходяться дуже дорого.

До того ж жінка потребує дорогих ліків, і взагалі допомагати мамі це його обов’язок і він не збирається забирати кошти для існування у рідної мами для того щоб утримувати чужу дитину, і що хорошої зарплати Наді цілком достатньо щоб забезпечити свою дочку.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩