Дерева, які краще не садuтu біля хатu. Це варто знатu кожному.

 

Якщо ви вірите прикметам предків.

Вважається, що садити на ділянці дуб — дуже погана прикмета, яка передвіщає смерть глави сім’ї. До того ж, аура цього дерева сприймає тільки здорових та сильних фізично людей. Але навіть їм не рекомендується садити дуб на своїй ділянці, адже енергетика може бути згубною для домочадців, інформує Ukr.Media.

Береза — дуже потужний захисний засіб. Але рости вона повинна за огорожею будинку, біля хвіртки, а поруч з березою можна поставити лавочку для спілкування з цим деревом. Тоді вона не пропустить зло в будинок. На питання про те, чи можна садити березу біля будинку, прикмети відповідають тим, що в її кронах живуть духи, і далеко не завжди вони добрі до людей.

Волоський горіх можна посадити на ділянці, але далеко від будинку та господарських будівель. Справа не тільки в прикметах, але і в його розгалуженій кореневій системі, яка може пошкодити фундамент.

Існує повір’я, хто посадить вербу, вмирає в той же рік. Тим більше, не можна садити вербу в честь народження дитини. Також є повір’я, що осика з вербою приносять смерть та горе. Не слід випробовувати долю, краще вибрати для ділянки інші дерева.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩