Батько випадково підслухав розмову дочки з подругою і дізнався про себе і дружину багато цікавого

 

Його обожнювана донечка хвалилася подрузі, як вони з братом всі ці роки «розводять» своїх придурків-батьків, а ті все дають їм на першу вимогу. Вона, нахабно сміючись, говорила, що її батько – справжній лох, а мама – дypa набита, що їх так легко підім’яти під себе і отримати все, що захочеться. Дівчина говорила, що вони давно з братом крaдуть їхні гроші, а ті навіть нічого не помічають. Такі тyпi!

Вони сміялися голосно, розкотисто, а у Сергія всередині все обірвалося. Стало темно в очах, він схопився за стіну і відчинив двері в кухню. Дві пари застиглих в жаху очей дивилися на нього.

Того ж вечора він поговорив з дружиною. Алла заплакала, зізнавшись, що давно помічала ознаки мерзенного ставлення дітей до них. Але не хотіла визнавати це. І пропажу грошей вона не раз покривала, боячись розсердити чоловіка і образити улюблених дітей. Тепер вони зіставили всі факти і зрозуміли, що виростили монстрів, яким наплювати на їх благі наміри і почуття.

Пройшов рік, діти досягли повноліття і роз’їхалися хто куди. Сергій і Алла випустили їх у доросле самостійне життя, не дивлячись на опір, скандали і навіть погрози. Вони відкрито оголосили, що після їх смерті діти не отримають нічого – все буде заповідано місцевому дитячому притулку. Таке рішення далося їм непросто, було багато сліз і сумнівів, але вони все ж вирішили, що так буде правильно.

Вони дали дітям все, що могли, а натомість отримали ніж в спину. Так нехай же рідні тирани задумаються, чи правильно вони чинять, чи можна так жити далі. Шанс виправити становище і врятувати свої душі є завжди, було б тільки бажання.

Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩