Батько випадково підслухав розмову дочки з подругою і дізнався про себе і дружину багато цікавого

 

Сергію з самого ранку було не добре. Зателефонувавши на роботу і попередивши начальство, він залишився вдома – відлежатися і прийти в себе. Те, що сталося потім, назавжди змінило його життя і уявлення про нього. У той же вечір вони з дружиною вирішили повністю і остаточно позбавити дітей спадщини, заповівши все нажите місцевому дитячому притулку.

Сергію і Аллі було вже під 50, готувалися відзначати ювілей в наступному році. Все, чого хотіли від життя, вони отримали: дім – повна чаша, хороша і улюблена робота, двоє дітей. Про що ще можна мріяти?

Вирвавшись свого часу з глухого села в столицю, вони своєю працею досягли успіху. Завжди підтримували один одного у важкі часи. Найбільшим випробуванням для них була відсутність дітей. Алла спочатку звинувачувала в усьому себе, але Сергій наполіг на спільному обстеженні. Виявилося – вони обидвоє не зовсім здорові.

Роки лікування, мільйони убитих нервових клітин. Нарешті, довгоочікувана вагітність. Це було справжнім подарунком для подружжя, нагородою за їх терпіння і бажання йти до мети.

Першою народилася красуня-донечка, потім через рік – хлопчик. Дітлахи росли здоровими на радість мамі і татові. Алла з Сергієм всі сили поклали на те, щоб улюблені діточки ні в чому не мали потреби.

Краще харчування, дорогі іграшки, платна клініка з найбільш досвідченими в місті фахівцями. І це при тому, що вони не були так вже багаті. Просто у всьому відмовляли собі заради благополуччя дітей.

Важко сказати, коли вони стали помічати, що їх любов і турбота витрачаються даремно. Діти (особливо дочка) росли з думкою, що все в світі крутиться лише навколо них. Найменший конфлікт в школі – мама бігла відстоювати своїх дітей, доводячи, що вони не винні. Найменше вимога – і батьки з ніг збивалися, щоб дістати те, що хотіло їх улюблене чадо. Однак віддачі з їхнього боку було все менше.

Того ранку Сергій залишився вдома, думаючи, що він в квартирі один. Діти повинні були бути в школі, але раптом він почув голоси з кухні. Голова гуділа, встати не було сил, але він все ж тихо піднявся і вийшов в коридор. Звідси все було чудово чутно, в кухні його дочка вела розмову з кимось. Те, про що вони говорили, повалило чоловіка в шок.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩