Поставили камеру на дачі. Довго сміялися, дізнавшись, що сусідка робить в городі під час нашої відсутності

 

Але найсмішніше, що вона ходить по саду фотографуючи мої квіти і чагарники, а ще комусь показує їх по відеозв’язку. На записі з камери це дуже добре видно, як вона гуляє по саду з телефоном, розмовляє (на жаль, звуку немає), підносить телефон ближче до квітів, після знову до свого обличчя – щось пояснює і жестикулює. Склалося таке враження, ніби комусь хвалиться садом і городом, кажучи, що це її.

А я вважала сусідку нормальною жінкою. Я навіть не думала про неї так, нічого не наштовхувало на такі думки. Мені не шкода врожаю, який вона збирала на нашій ділянці. Мені неприємно те, що у неї вистачило нахабства зазіхнути на приватну власність. Ми ж все-таки непросто так ставимо паркани між нашими будинками і ділянками.

Але найцікавіше, як сусідка потрапляла до нас у двір. В кінці городу, де проходить рабиця, вона знімає сітку, заходить і після ставить її на місце. Назад таким же способом.

Чоловік після того, як дізнався про ці відвідини, забив рабицю дошками і більше сусідка не приходила. А ми їй не говорили, що бачили її у себе на ділянці. Мені неприємно чомусь про це говорити, але про камеру в результаті проговорилися. Її це збентежило, але виду вона не подала. Якби не камера, я б про це, напевно, ніколи б не дізналася.

Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩