Поставили камеру на дачі. Довго сміялися, дізнавшись, що сусідка робить в городі під час нашої відсутності

 

Це мій чоловік вирішив поставити камеру. Наслухавшись розповідей від знайомих в селі про крадіжки з дворів, він вирішив так убезпечити нашу дачу. Хоче, значить хоче. Я не відмовляла його, хоча не бачила в цьому великого сенсу. Зате, коли ми переглянули перші записи з камери, то сміялися дуже довго.

Фахівці встановили камеру за годину. Повісили ми її на веранді будинку під дахом. Якраз це розташування камери дозволяє охопити город і сад. Подивитися зйомку в реальному часі можна через спеціальний додаток на телефоні.

Установка камери робилася ввечері, тому ніхто з сусідів не бачив, що відбувається. Про камеру ми нікому не сказали. А для чого? Адже це наша справа, що хочемо, те й робимо.

Через кілька днів вирішили подивитися, що за цей час встигла назнімав камера, поки ми були в місті. Як тільки почалися перші кадри, ми покотилися зо сміху.

Виявилося, що поки знаходимося в місті в своїй квартирі, до нас у двір регулярно, в чому ми переконалися, подивившись запис за кілька днів, заходить сусідка. Робить вона це вдень і пізно ввечері.

При цьому відчуває вона на нашій ділянці як господиня! Вона рве зелень цілими пучками. Обриває ягоди, збирає овочі, яблука, тобто все, що можна з’їсти. Найцікавіше, що я, коли не було камери, цього не помічала. Хитра сусідка рве всього потроху, тому втрачений урожай залишається непоміченим.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩