Бабуся, коли вставала зранку, завжди тaк говорила і мене цьoму навчила! Вона завжди мала міцну сім’ю, 9 дітей і все життя прожила в багатстві! Оcь у чому її сeкрет

 

Нерідко можна було помітити, що старі люди перед якоюсь важливою справою, щось шепотіли, вимовляли якісь слова. Чому вони це робили?

Так просто бажали удачі і добра. І зараз навіть з наукової точки зору це пояснюється досить просто вимовляючи добрі слова, людина програмує свої дії.

І немає тут ніякої чорної мaгії, а є вплив слова, звуку на наше життя.

Різноманітні змови, поголоски можуть читати не тільки знахарки, але і ви самі. Часто короткі змови вимовляли, щоб в будинку водилися гроші, був достаток, залучити удачу, а в роботі був успіх і процвітання.

Бабуся моя все життя була дуже щасливою людиною і навчила мене ось чому!

Встаючи з ліжка і торкаючись ногою підлоги можна сказати наступне:

«Встаю, назустріч щастю своєму йду!»

Можна згадати нагадування бабусь, що йдучи з дому, а особливо якщо доводиться з дороги повертатися, треба подивитися в дзеркало.

Дзеркалам взагалі приписують магічну велику силу. З ними пов’язано чимало повір’їв. І не треба ставитися до цього скептично. Просто, спробують не відмахуватися від вікової традиції і скажіть, дивлячись на своє відображення в дзеркалі:

“Моє відображення нехай буде удачі відображення!”

І обов’язково посміхніться щиро.

Практично кожна людина починає свій день з умивання або прийняття душу. Ці обов’язкові дії можна використовувати, щоб привернути удачу і гарний настрій. Спробуйте при умовно вимовити:

«Чистою водою вмиваюся, сили набираюся!».

Налаштуйтеся на хороший лад і скажіть те, що хочете собі побажати в цей день. Як пояснюють фахівці, що неважливо, які саме ви скажете слова, важливо, щоб вони несли світло і добро, щоб нікому не приносили бiди. Тоді такі побажання, сказані з надією і впевненістю, обов’язково виконаються, принесуть вам удачу.

Головне, треба бути в цьому впевненим. Нехай багато хто зараз це назвуть самонавіюванням. Яка різниця, як назвати свої дії, основне завдання цих слів – це удача!

Увечері, перед сном, багато також вмиваються або приймають душ. За день можна багато набратися негативу, підчепити погане, негативний вплив, тому буде добре якщо вимовити:

«Змиваю негатив, стираю образи, вимиваю тугу».

Часто бабусі радили своїм онукам, щоб ті, коли лягають спати говорили такі слова:

«Ковдра і простирадло – це захист мій, а подушка – моя подружка! Все, що їй розповім, то збудеться наяву!»

Закриваючи очі добре ще побажати собі на сон грядущий:

«Нехай уві сні і наяву, буде так, як я хочу!».

Промовте це на різні випадки в житті

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩