Весілля, на яке ніхто не прийшов, зворушила серця людей по всьому світу

 

Але це не завадило молодій нареченій на ім’я Чжоу Тянь, яка, незважаючи ні на що, прийняла рішення відправитися в заклад, де проходило весілля, до свого улюбленого. Як вона і чекала, в просторому залі, що був прикрашений для урочистого заходу, практично нікого не було. Але її майбутній чоловік чекав її біля вівтаря. З усіх, хто був запрошений, сюди ж приїхали близько десяти найбільш близьких їм людей. Інші гості вирішили не приїжджати на весільний захід з метою власної безпеки.

Коли наречений і наречена за традицією обмінювалися клятвами, Чжоу вимовила: «Ніхто не прийшов – це не страшно, ніхто не може мене підтримати – нічого, немає салюту – теж нічого. Мені необхідний лише ти, навіть в тому випадку, якщо б ти прийшов на весілля весь промоклий від дощу. Що б не трапилося в нашому житті, я стану твоєю дружиною ».

Її весільна клятва зворушила тих кількох людей, які в той момент знаходилися в залі, і тому вони поділилися тим, що сталося в мережі інтернет. І ця історія, зачіпаючи найбільш глибинні струни в душах людей, вмить стала популярною, збираючи десятки сотень лайків і репоста.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩