У чоловіка 16 дружин і 151 дuтuна: теnер він хоче вuбuратu жінок молодше

 

Він сказав: «Те, що я роблю тут, – це завершення мого проекту «полігамія», який я почав у 1983 році і не збираюся припиняти, поки смерть не забере мене. В даний час я планую своє 17-те весілля з церемонією, яка відбудеться цієї зими».

66-річний чоловік стверджує, що не відчуває фінансового тягаря, пов’язаного з народженням понад 150 дітей, і стверджує, що насправді він отримав користь від своєї гігантської сім’ї.

Він сказав: «Мої діти балують мене. Я постійно отримую подарунки і гроші від них і моїх синів. Кожна з моїх дружин готує для мене кожен день, але за правилом я їм тільки смачну їжу, все, що, на мою думку, не відповідає стандартам, викидається. Вони знають правила. Вони пообіцяли не сердитися, коли я надішлю їх їжу назад. Все, що відправлено назад, має бути уроком, який допоможе їм стати краще».

Що стосується режиму сну, Ньяндоро розробив графік, який дозволяє йому «задовольняти» принаймні чотирьох своїх дружин за ніч.

У чоловіка 16 дружин і 151 дитина

Він пояснив: «Я ходжу в спальні, які у мене є за розкладом. Потім я задовольняю свою дружину і переходжу в наступну кімнату. Це моя робота. У мене немає іншої роботи».

Він додав: «Я змінюю свою поведінку в спальні відповідно до віку кожної з моїх дружин. Я не роблю так само з молодими, як зі старшими».

Він також скаржився на те, що його старші дружини сказали: «Вони не завжди зацікавлені в сексі».

Він стверджує, що всі його дружини надзвичайно задоволені своїм життям, але в майбутньому він планує одружитися з молодшими жінками через їх більш високе лібідо.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩