Чому не nотрібно nрuносuтu на моruлкu nластuкові квітu

 

Дехто навіть зривають оголошення з проханнями не приносити на могили такі букети. Все через те, що поруч є продавці штучних квітів. Адже бізнес понад усе! Не хочеться про це думати, але на великих кладовищах цигани збирають пластикові квіти і продають по другому разу. Адже вони впевнені, що їх куплять!

Чому не можна на кладовищі посадити живі квіти, або купити букет живих квітів, або зірвати у себе в саду, якщо він є? Адже на такі квіточки набагато приємніше дивитися. Квіти з пластика шкодять екології вже на початковому етапі виробництва, адже при їх виготовленні в повітря потрапляє велика кількість шкідливих речовин.

На кладовищі можна посадити багато різних квітів: конвалії, нарциси, гіацинти, крокуси. Всі вони відносяться до багаторічних і не вибагливі у догляді. А ще можна посадити гладіолуси і жоржини, але їх доведеться викопувати восени і знову садити навесні.

Ще підійдуть низькорослі герані, вони не тільки прикрасять могилу, але перешкоджатимуть появі бур’янів. А хризантеми цвістимуть все літо і осінь! Чорнобривці або інші польові квіти будуть радувати своєю красою довгі роки.

Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩