Чому не nотрібно nрuносuтu на моruлкu nластuкові квітu

 

Церква вже багато років просить людей не приносити пластикові квіти на цвинтарі. Це стосується, як дешевих, так і дорогих. Пластик в будь-якому вигляді залишається пластиком, а всім відомо, що він шкодить навколишньому середовищу. А це церква вважає гріхом, але навіть якщо ви не віруюча людина, то просто подумайте про природу.

Якщо ви не знали, то знайте, що пластик розкладається в землі 100 років! Ціле століття! І скільки щороку приноситься штучних квітів на кладовищі? Цілі тонни!

Пластикові квіти дуже швидко втрачають свій зовнішній вигляд і їх регулярно замінюють новими. А куди діваються старі? Їх спалюють! І потім ми всім цим дихаємо! Уявіть, як це впливає на здоров’я. Навіщо поспішати до своїх покійних родичів?

Заміна штучним квітам

Завжди можна замінити пластикові квіти чимось органічним і нешкідливим. Наприклад, це можуть бути квіти з паперу, живі квіти, вінки з хвої, сухоцвіт. Ще ви можете залишити їжу або милостиню для тих, хто потребує, зробивши тим самим добру справу. А ще написати молитву на гарному папері і залишити на могилі.

Також ви можете посадити на могилі траву, яка використовується для газонів, кам’яні троянди та інші квіти. Але багатьом просто лінь цим займатися, набагато простіше купити пластикові квіти.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩