Коли я стояла на весільному рушнику у ніжно-молочній сукні і сяяла від щастя, тому що виходила заміж за кохану людину – навіть уявити собі не могла, що опинюся в ролі обдуреної і покинутої дружини. Хто програв, а хто виграв – час покаже. У народі кажуть, що про зраду чоловіка якраз дружина дізнається останньою. Так вийшло і в мене. Відкрила мені очі на те, що відбувається, моя мама. Я думаю, що з часом моя подруга зрозуміє, яке щастя їй

 

Чоловік просив вибачення, але я зібрала його речі і випровадила його до неї. Квартира моя і я могла собі це дозволити. Мені було дуже боляче його втрачати, страшно залишатися самій з дитиною, але ще гірше було жити з ним далі, бо як розуміла, що пробачити зраду я не зможу, а він постійно буде думати про неї і жаліти, що втратив.

Я вирішила надати йому можливість бути з нею і порівняти, що сімейні відносини і зустрічі крадькома – різні речі. Я думаю, що з часом і подруга зрозуміє, яке щастя їй привалило.

Закінчиться романтика, і настануть такі ж будні, як і у мене були з ним. Це і постійне невдоволення, і брак грошей, тому що десь підробити він вважав приниженням його особистості, і вимоги, щоб все було прибрано і приготовлено, при цьому допомоги з його боку вона ніколи не дочекається. Не знаю, хто в цій ситуації виграв, а хто програв, час покаже.

Хоча я припускаю, що з іншою жінкою він буде не таким, як зі мною. Але шанси такого розвитку подій малі, бо люди, у своїй більшості, не міняються.

Автор: Ірина

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩