Коли я стояла на весільному рушнику у ніжно-молочній сукні і сяяла від щастя, тому що виходила заміж за кохану людину – навіть уявити собі не могла, що опинюся в ролі обдуреної і покинутої дружини. Хто програв, а хто виграв – час покаже. У народі кажуть, що про зраду чоловіка якраз дружина дізнається останньою. Так вийшло і в мене. Відкрила мені очі на те, що відбувається, моя мама. Я думаю, що з часом моя подруга зрозуміє, яке щастя їй

 

Коли я стояла на весільному рушнику у ніжно-молочній сукні і сяяла від щастя, тому що виходила заміж за кохану людину  – навіть уявити собі не могла, що опинюся в ролі обдуреної і покинутої дружини. Хто програв, а хто виграв – час покаже. У народі кажуть, що про зраду чоловіка якраз дружина дізнається останньою. Так вийшло і в мене. Відкрила мені очі на те, що відбувається, моя мама.

Я навіть уявити собі такого не могла, коли виходила заміж за кохану людину, що опинюся в ролі обдуреної і покинутої дружини. У народі кажуть, що про зраду чоловіка якраз дружина дізнається останньою.

Так вийшло і в мене. Відкрила мені очі на те, що відбувається, моя мама. Я не могла повірити, бо чоловік, як і раніше, був уважним і турботливим, але як виявилося пізніше, він просто відчував себе винуватим і таким чином хотів загладити свою провину.

Зраджував він мені, як буває в примітивних серіалах, з моєю найкращою подругою, яка часто бувала у нас, знала все про наші відносини в сім’ї, про проблеми. От вона і вирішила цим скористатися.

Любі приємно було усвідомлювати, що вона краща за мене, що мій чоловік вибрав її. Вона не думала про те, що руйнує мою родину. Я не вірила в його зраду, поки випадково не почула його розмову з нею по телефону.

Руслан навіть не став виправдовуватися, сказав тільки, що це я у всьому винна, не треба було запрошувати її постійно до нас в гості. Я отетеріла від такого нахабства з його боку. Виходить, що для збереження сім’ї я повинна була захистити його від спілкування з усіма знайомими жінками?

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩