Різне у світі буває!.Дівчuна nотрапuла до ліkарні із болем у сnuні, а вuйшлu звідтu – з немовлям на руках!

 

Хлопчика назвали Майлзом.

“Після цього я подзвонила Люку і попросила приїхати до лікарні. Я зустріла його на вулиці, усе йому розповіла, і перше, про що він запитав, чи народився хлопчик, тому що він завжди хотів сина”, — поділилася Рія.

Народження дитини стало справжньою несподіванкою для усіх, тому що ані Люк, як професійний фітнес-тренер, ані сама дівчина не помічали, що з її тілом щось відбувається.

Більше того, Мартін почувалася настільки добре у період вагітності, про яку не здогадувалася, що спокійно займалася спортом.

Зараз Рія і її хлопець живуть з сином у батька Люка, намагаються накопичити на власний будинок, а також перебудовують життя під нового члена родини.

Виниклі труднощі не заважають радощам новоспеченої родини.

“Сьогодні ми можемо просто посміятися з усього цього, але спочатку досвід був досить травмуючим. Ви лягаєте у лікарню, думаючи, що у вас сильний біль у спині, а у підсумку народжуєте дитину”, — пояснила дівчина.

Проте випадок Мартін не унікальний і навіть має спеціальну назву — прихована вагітність. Під час такого явища дівчина може не знати, що вона у “цікавому стані”, тому що у її організмі немає ніяких змін — ані внутрішніх, ані зовнішніх, наприклад, у неї не збільшується живіт.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩