Різне у світі буває!.Дівчuна nотрапuла до ліkарні із болем у сnuні, а вuйшлu звідтu – з немовлям на руках!

 

Молода дівчина набрала кілька зайвих кілограм, однак не надавала цьому великого значення. Вона працювала менеджером з продаж і була зацикленою на кар’єрі. Однак, її росту на роботі завадив раптовий біль у попереку – тоді вона ще не знала, чим це для неї обернеться.

Англійка Рія Мартін з міста Стокпорт графства Великий Манчестер у травні 2020 року змінила свій звичайний восьмий розмір одягу на десятий.

Тоді 24-річна дівчина думала, що додаткові кілька кілограмів вона набрала через карантин, і її може зрозуміти майже весь світ. Однак у жовтні вона дізналася, у чому насправді була причина.

За словами Рії, до середини осені вона почувалася добре і не помічала змін у своїх звичках, за винятком незначної надбавки у вазі, якій, схоже, не зраділа.

Коли 19 жовтня у Рії різко почався біль у спині, вона не запідозрила нічого незвичайного і вирушила до лікарні по допомогу.

Візит Мартін виявився швидким: медики дали їй знеболююче і попросили більше не приходити до них у період пандемії з подібними, нібито незначними проблемами.

“Вони дали мені таблетки і відправили назад. А я просто сподівалася, що біль мине”, — розповіла дівчина.

Однак ефект від медикаментів тривав недовго. Наступного дня біль у спині виявився просто нестерпним, тому Рія вирішила все ж таки повернутися до лікарні, де цього разу її ошелешили несподіваною новиною — у неї почалися пологи.

Від шоку дівчина зомліла, а отямилася вже у пологовому відділенні, тому не встигла зателефонувати ані своєму хлопцеві Люку Меллінгу, ані батькам, щоб розповісти про те, що трапилося. Зв’язатися з рідними Мартін змогла, тільки коли на руках у неї вже було немовля.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩