Вона взяла онука і повела на тест ДНК … Вuявuлося він не дuтuна її сuна! Ось кому потрібна була ця правда

 

У мене є колега, та й подруга за сумісництвом, Ганною Сергіївною кличуть. Вона залишилася матір’ю-одиначкою ще в юності, після того, як її чоловік пропав безвісти посеред білого дня. З того часу багато води спливло – син уже виріс, років тридцять йому як. Дружиною обзавівся і дітьми.

Зрозуміло, що Аня душі не чула в своєму єдиному дитині і після одруження не злюбила свою невістку. Чи то у було з що, чи то просто так – не розберешся.

Але проти неї вона була спочатку, хоча це зовсім було не в її характері. Постійно скаржилася на те, яка їй дісталася: ні допомоги, нічого. Ні, звичайно ж, вона у нас з цинізмом, але справедливість у неї теж не відняти. Просто так навряд би не злюбила – швидше за все, було за що. Хоча може в побуті вона зовсім інша, тут тільки гадати залишається.

Після того, як народився онук, то вона начебто відтанула, допомагати стала молодій сім’ї, хоча особливої ​​любові не мала до малюка, а з невісткою взагалі говорити відмовлялася. Але, не дивлячись на своє ставлення – Аня у відпустку йшла, щоб посидіти з хлопчиськом, коли той хворів, а невістку не відпустили на лікарняний.

Наскільки знаю, то її син з дружиною жили душа в душу. Любив він її сильно, ніколи навіть не сварилися – може як всі, але гучних скандалів у них ніколи не було.

Однак скандал все ж трапився, тільки не між молодими, а у Анни з невісткою. Та такий гучний, що після нього вона взяла онука, і пішла робити тест ДНК! Не знаю, що повинно було статися такого, що її так перемкнуло. Як на мене, то це були вкрай радикальні заходи з її сторону.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩