Пішли у п’ятницю з колегою в бар, сидимо і бачимо, як заходе дружина шефа разом з новеньким молодим охоронником, та не просто зайшли, а спілкувалися дуже не стримано

Застукала охоронника з дружиною начальника.

У нас не фірма, а бразильський серіал. Кажного дня щось трапляється, ніякого телевізора не потрібно.

То одна покличе співробітника для перегляду роликів прямо в робочий час, на робочому комп’ютері!

Пару неділь тому секретарша завагітніла і виявилось, що вона мала зв’язок із двом нашими працівниками, а від кого дитина – невідомо!

Сміялись і плакали всім офісом. Такі розборки були з ДНК. Про службові романи я мовчу – в курилку не вийти, всі розмови про парочки та про того, хто до кого залицяється.

Но останній випадок мене вообще вбив.

Ми з підружкою Анькою разом працюємо. По п’ятницях любимо після роботи куда-не будь у бар зайти – по бокалу вина випити, відпочити, розслабитися.

У той день так вже було. Випили пляшку на двоїх, веселі були, само собою, поговорили, і розходитися зібралися по домівках.

Як бачимо – знайомі обличчя приходять у бар. Ми в самому кутку були, не видно нам, тому перед нами все помешкання як на ладоні.

Дивимося – охоронник наш молодий, Ванька, з дружиною директора під руку заходить. Ми здивувалися.

Спочатку не розуміли, думали, може і сам директор зараз зайде, може вони компанією прийшли відпочити.

Ні, як виявилося, вони вдвох були. І столик у них заказаний був, і сіли вони біля одне одного, поруч.

Знолом стало зрозуміло, що не поїсти вони прийшли – співали, як пташки.

А вона його старше років на п’ятнадцять, і директор наш – мужик власний, від таких не то що наліво, на крок піти бояться!

У загальному, подивилися ми з Анькой трохи, а потім швидко пішли.

Не хочеться лізти в усі їх справи і виявлятися крайніми – теж. Як тільки зараз на Ваньку спокійно дивимося не можемо, так і на початку – теж.

Як тільки він у двері входить, так сміятися хочеться, жарти про роги, які  царапають стелю.

Влітку, після смерті мого дідуся бабуся залишилася зовсім одна в двокімнатній квартирі. Пенсія у неї була маленька, тому бабуся вирішила здавати кімнату. Район, в якому жила бабуся, був хорошим, через

У мене проблеми в спілкуванні з сином. Взагалі у мене троє дітей, син – старший. Розповім свою життєву історію по порядку. Приблизно дев’ять років тому у мене через відносини з

Зробила в молодості величезну дурницю, напевно, всьому виною юнацький максималізм. Краще б проколола язик, набила татуювання або волосся пофарбувала, їй богу! Але тоді мені здавалося, що я дуже розумна і

Джерело