Мій дядько дуже хворів у свої 76 років, він ніколи не був релігіозним, але почав бачити різні пророцькі ведіння і був впевнений, що їх посилає Божа сила

У мене в будинку жив дядько. Йому було 76 років, коли він захворів і покликав мене поговорити.

Я тоді доглядала за ним і, скупатися допомагал, присіла відпочити.

Він і каже: «Посунься, ти загороджуєешь жінку. Вона кланяється і каже, що в цьому світі все не вічне, все приходить і йде ».

Тим часом дядько був комуністом і не вірив ні в Бога, ні в чорта. Потім каже: «До мене сьогодні приходила вранці дівчина і сказала, що сусідки Ольги не стало».

Я здивувалася, так як сусідка жила в будинку навпроти, а дядю Колю ми з чоловіком замикали. І приходили до нього тільки ми: я і мій чоловік.

Запитала, чи все у нього з головою все гаразд – він засміявся: «Я знав, що не повіриш. Я б і сам в це не повірив раніше ».

Йдучи додому, я зустріла сина тітки Олі – і раптом він мені сказав, що сьогодні вранці її не стало.

Я була просто шокована, повернулася до дяді Колі, все розповіла, а він і просить: «Ти приходь до мене сьогодні о 17.30».

Зазвичай ми ходили тільки вранці і в обід, оскільки вечорами бігає багато бездомних собак і на вулиці страшнувато. Але до кінця дня я все-таки зібралася, хоча лив сильний дощ, та й чоловік умовляв залишитися.

Побачивши мене, дядько дуже зрадів. До нього, виявляється, другий день приходив старий із сивою бородою і умовляв, що Бог є.

Я спробувала сперечатися, але дядя Коля твердив: «Я прошу тебе повірити. Я в повному здоров’ї. У мене болять ноги, а не голова ».

Потім пообіцяв розповісти щось цікаве, найголовніше, про що не можна прочитати в жодній книзі. Але очі його стали раптом закриватися, він впав на диван.

Як я не намагалася привести його до тями, але він помер, забравши з собою таємницю.

Мені ж досить і того, про що він розповів. Я зрозуміла, що існує сила, яка керує нами, нашими вчинками, нашим життям. Як вона називається, не знаю, але вірю, що це Бог.

Коли я вчився в десятому класі, у нас з’явилася новенька. Раніше в нашій школі не навчалася. Новенька  була двометрового зросту. Провчилися вже півроку. І якщо ми продовжували спілкуватися своїми маленькими

Вірніше, купив чоловік, частина грошей знайшла свекруха, частина позика. Борг вже повернули, позику платимо. Квартиру придбав чоловік. Я сама вклала трохи, ну і обставила, звичайно, на свої гроші. У мене

Потрібно бути людиною. Завжди! Примудритися захворіти на грип влітку – потрібно вміти. І я це вмію. Звалилася минулої суботи з температурою. Коли я хворіє грипом, то роблю це за всіма

Джерело