Іван був різким, безкомпромісним, цінував тільки свою думку. Мене не насторожило те, що він при першому ж знайомстві з моїми подругами ухитрився нахамити і образити кожну. Після чого виніс вердикт, що вони всі дурні і спілкуватися з ним більше не бажав

 
Я інтроверт за характером і не легко заводжу нові знайомства, а щоб знайомство перейшло в дружбу мені потрібно набагато більше часу, ніж більшості людей.

Мені треба звикнути до людини, дізнатися її ближче, щоб я могла йому довіритися. Тому справжніх друзів я можу перерахувати на пальцях однієї руки.

Але, як не парадоксально і нерозумно, це відкриття про себе я зробила лише років до тридцяти! Так, ось такий я тугодум. І нарешті стала цінувати тих людей, які поруч зі мною.


Але перш я з власної вини втратила хорошу подругу, з якою ми дружили з п’ятого класу. І як це часто в юності буває, причиною виявився хлопець. Хоча скоріше справа в моїй бесхарактерності.

Мені було 20 років, в любові мені не сильно везло. Але одного разу я познайомилася з Іваном, який мною зацікавився, та й мені він сподобався. По молодості років я прийняла захоплення за велику любов і вирішила спробувати побудувати серйозні стосунки.

Іван був різким, безкомпромісним, цінував тільки свою думку. Мене не насторожило те, що він при першому ж знайомстві з моїми подругами ухитрився нахамити і образити кожну. Після чого виніс вердикт, що вони всі дурні і спілкуватися з ним більше не бажав.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩