Марійка поїхала з села жити до свого хлопця у місто, але одного дня його заарештували, а мотиви своїх злочинів він повісив на Марійку

 
У перше, в житті я зіткнулася з тим, що гроші з людей роблять страшні речі, розповім по порядку.
Я сама з невеликого містечка можна навіть його назвати селищем недалеко від гір. Дитинство, як і у всіх моїх однолітків, пройшло яскраво і без особливих проблем, з батьками ми жили не багато, але дуже дружно і тема з грошима особливо не піднімалася, був свій город була робота, яка не приносила великих грошей але нам в принципі вистачало.

У школі мені дуже подобався хлопчик, який був старший за мене на два роки. Ми жили в одному дворі, то часто ще з дитинства контактували дуже близько. Чим старше ми ставали, тим міцніше була наша дружба.

У його 18 років я проводжала його в армію вже як наречена з усіма обіцянками і клятвами (як і належить). Служба його проходила біля моря тому протягом року ми в основному телефонували і один раз зустрічалися.


Відразу ж після армії він вирішив залишитися в Маріуполі, куди я повинна була приїхати, коли він освоїться. Так минув рік. Сергій зателефонував мені увечері на передодні, НГ і запропонував разом з ним відсвяткувати свято у нього вдома, я недовго думаючи зібрала валізу і вже на наступний день він зустрів мене на вокзалі.

Ми приїхали в його знімну квартиру на далеко від мийки (квартира виявилася шикарна) на моє запитання – Де він працює він відповідав в жартівливій формі що є засновником в одному ресторанів – клубному бізнесі.

Так ми в принципі почали наше спільне життя. Майже щоночі він йшов на роботу, а я в свою чергу вела господарство. госп. роботу все було прекрасно поки в один з днів додому приїхали поліцейські з обшуком.

Сергійка заарештували, а у мене взяли підписку про невиїзд, в квартирі виявили пакети з якимись речовинами, про які я навіть не і не здогадувалася.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩